1) Wolontariat Europejski – szczególnie wakacyjne wyjazdy

Młoda osoba w ramach programu nieodpłatnie może wyjechać do innego kraju i uczestniczyć w projekcie kulturalnym, społecznym, sportowym lub artystycznym i doskonalić swoje kompetencje językowe, a także zdobywać doświadczenie społeczne i zawodowe.

Oprócz powyższych korzyści finansowych i pozafinansowych z wyjazdu, każda wyjeżdżająca osoba otrzymuje kieszonkowe, które wystarcza z nawiązką na życie i ew. integrację na miejscu. Osoba wyjeżdżająca nie musi posiadać umiejętności językowych, kompetencji. Jej wyjazd jest możliwy bez względu na płeć, religię, zainteresowania i inne preferencje.

Więcej informacji na stronach:

Zapraszamy!

2) Program „Dyplomant” dla przyszłych inżynierów, licencjatów i magistrów

Jeżeli zamierzasz pisać pracę dyplomową, masz możliwość skorzystania z praktycznego doświadczenia i tematu pochodzącego z przedsiębiorstwa lub instytucji. Temat, który opracujesz będzie wynikał z potrzeb rynku, będzie praktyczny, a dodatkowo poznasz firmę, jej sposób działania i być może zyskasz możliwość otrzymania zatrudnienia w trakcie lub po obronie.

Więcej informacji na stronie:

Zapraszamy!

3) Program praktyki i staży technicznych, humanistycznych i innych

Wraz z przedsiębiorstwami na terenie Polski, realizujemy program, za pomoca którego masz możliwość w formie zdalnej lub stacjonarnej odbyć staż lub praktykę, która:

 – jest wymagana przez uczelnię

 – lub wynika z Twojej chęci rozwoju i zyskania doświadczenia / zaświadczenia / referencji.

Więcej informacji na stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *