Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości to akredytowana organizacja szkoleniowa, agencja zatrudnienia i wolontariatu europejskiego. TWIP realizuje projekty szkoleniowe, wymiany międzynarodowej i rozwoju zawodowego oraz działalność społeczno-kulturalną we współpracy z instytucjami kultury, muzyki i sztuki zarówno w Polsce, w Europie, jak i w innych krajach partnerskich UE. Kadra TWIP składa się z osób w różnym wieku, m.in. aktywnych działaczy, nauczycieli i naukowców oraz doradców zawodowych i artystów. Do ważniejszych projektów TWIP zalicza się tj. Take Your Chance, Mentre, Open for a Change, Creative Musical Bridges, Bałtyckie Warsztaty Kulinarne i Rzemiosła Artystycznego, Akademicki Miesiąc Przedsiębiorczości.

Nasz misja:

  • Tworzenie warunków rozwoju dla osób n arynku pracy i wspieranie instytucji, organizacji i przedsiębiorstw w rozwoju i współpracy na rzecz społeczeństwa, kultury, zdrowia i aktywności sportowej.
  • Creating the enhancing conditions for employment, fromm the level of companies, non-govermental oraganisations and institutions supporting improvement

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *